Zdjęcie serwisanta

Zakup licencji

Płatność jednorazowa lub abonament

Opcje zakupu licencji aplikacji e-Korpi

Koszt aplikacji to bardzo często decydujący element podczas podejmowania decyzji zakupowej.

Zależy nam, aby Państwa decyzja o wniesieniu nowej wartości do firmy w postaci aplikacji wspomagającej biznes podejmowana była wg. kategorii użyteczności systemu, stworzyliśmy więc dogodne formy zakupu licencji.

Płatność jednorazowa

Licencja udzielona jest dożywotnio wraz z 12 miesięcznym darmowym serwisem gwarancyjnym w razie wykazania ewentualnych nieprawidłowości w działaniu aplikacji. Aplikacja może być zainstalowana na własnym serwerze klienta (brak dodatkowych opłat) lub udostępniana z hostingu e-Korpi (dodatkowy koszt roczny zależny od zakładanego obciążenia serwera).

do form płatności

Płatność w formie miesięcznego abonamentu

Licencja na czas określony (np. 2 lata) automatycznie przechodząca na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszelkie nowe wersje aplikacji i rozszerzenia funkcjonalności udostępniane są w trakcie ich wdrażania bez dodatkowych opłat. Aplikacja udostępniana jest z serwerów e-Korpi, kwota abonamentu zwiera w sobie koszt utrzymania serwerów i certyfikatów bezpieczeństwa. W przypadku wypowiedzenia umowy klient otrzyma swoją bazę danych wyeksportowaną do wymaganego formatu (sql, csv, json itp).

do form płatności

Dopłata w dowolnym momencie do licencji dożywotniej.

Dla firm, które nie chcą bądź nie mogą zainwestować pełnej kwoty (patrz płatność jednorazowa), ale nie chcą traktować aplikacji jako dzierżawy i pewnego dnia będą chciały migrować licencję na dożywotnią lub przenieść program na własny serwer, przygotujemy cennik dopłaty do wersji z licencją dożywotnią w dowolnym momencie.

do form płatności

Dlaczego nie podajemy ceny na stronie produktu?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każda firma ma różne potrzeby, inne zasoby kadrowe oraz ilości gromadzenia danych w systemie. Cena aplikacji często ustalana jest indywidualnie w zalezności od ilości pracy podczas wdrożenia.
Jesli widzisz produkt, którym jesteś zainteresowany, jednak nie widzisz jego ceny - skontaktuj się z nami, napisz krótko jakiej aplikacji potrzebujesz, ilu będzie użytkowników, jakie dane chcesz gromadzić, dopasujemy do Ciebie naszą ofertę a odpowiedź nie zajmie nam więcej niż 1 dzień roboczy.

do form płatności