e-Partner

Co aplikacja e-Partner może dla Ciebie zrobić?

Prowadzisz sklep w internecie i zastanawiasz się jak zmaksymalizować sprzedaż? e-Partner to rozwiązanie specjalnie dla Ciebie! Dzięki własnemu programowi partnerskiemu płacisz prowizję tylko za efekt.

Jak to działa? Partnerzy zarejestrowani w Twoim programie partnerskim, pobierają unikalne linki i grafiki do Twoich produktów, które następnie umieszczają w swoich mailach, na portalach społecznościowych, blogach itp. Każdorazowy zakup z użyciem linku polecającego skutkuje naliczeniem prowizji dla partnera… i oczywiście zyskiem dla Ciebie.

Cały proces rejestracji, szkolenia, pobierania linków i grafik jest zautomatyzowany. Twoim zadaniem jest jedynie jednorazowe udostępnienie produktów i ustalenie prowizji. Po przekroczeniu przez partnera minimalnej kwoty do wypłaty, wystawia on fakturę, na podstawie której wypłacisz mu zgromadzoną prowizję.

Program Partnerski, który przygotujemy dla Ciebie będzie całkowicie spersonalizowany pod kątem Twojej firmy - dostarcz nam swoje logo, grafiki, treść powitania, a partner będzie się czuł jak na Twojej stronie www.

Podstawowe funkcje aplikacji e-Partner

Integracja z własnym sklepem

Generowanie linków partnerskich

Wiele rodzajów prowizji

Własna wizualizacja

Automatyczne naliczanie prowizji

Statystyki

Automatyczne lub ręczne rejestrowanie nowych partnerów

Rejestrowanie wypłat dla klientów

Szczegółowy opis produktów

Cennik

Licencja wieczysta:
2500zł

Abonament:
80zł miesięcznie

* Cena może się zmienić w zależności od zaawansowania rozwiązań e-commerce.

Do każdego programu dajemy 30 dni na testowanie produktu, podczas których możecie państwo zrezygnować i uzyskać pełen zwrot pieniędzy.

Zapytaj o program

Największą zaletą programu jest szeroka funkcjonalność. Nie wiemy na czym pracujesz w tej chwili, ale zapewne chciałbyś przenieść dane, które masz już zgromadzone. Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz i na jakim jesteś etapie, a my przygotujemy szczegółową ofertę oraz dogodne warunki finansowania (płatność jednorazowa lub abonament).

Skontaktuj się z nami